Strážný/á - pochůzkář/ka pro Continental - Brandýs nad L.

M2C- nabídka práce Strážný/á - pochůzkář/ka pro Continental - Brandýs nad L.Firma:M2C
Volné pracovní místo: Praha-východMísto práce:Brandýs nad Labem, Praha-východ
Volné pracovní místo: Strážný/á - pochůzkář/ka pro Continental - Brandýs nad L. - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Strážný/á - pochůzkář/ka pro Continental - Brandýs nad L. - Praha-východPlat:130 - 145 Kč/h
Kontaktní email na pozici: Strážný/á - pochůzkář/ka pro Continental - Brandýs nad L.Email:prace@m2c.eu
Kontaktní telefon na pozici: Strážný/á - pochůzkář/ka pro Continental - Brandýs nad L.Telefon:+420 800 111 112

Popis pracovní pozice:
Máte chuť pracovat pro přední českou společnost v oblasti údržby, bezpečnosti a technologií? Přidejte se k
nám!

Náplň práce:
• Ochrana a ostraha majetku klienta
• Kontrola oprávněnosti vstupu/výstupu, vjezdu/výjezdu
• Pochůzková činnost
• Práce na PC

Požadujeme:
• Trestní bezúhonnost
• Komunikativní AJ

Nabízíme:
• Mzdu 130 - 145 Kč/h
• Možnost dlouhodobé brigádní spolupráce (DPP)
• Kompletní uniformu a příspěvek na obuv
• Zvýhodněné volání O2
• Obědy od 54 Kč, kávu od 6 Kč
• 12 hodinové směny, denní/noční
• Zajištění zkoušky profesní kvalifikace
• Možnost týdenních výplat

Kontakt:
Pokud vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj životopis přes odpovědní formulář, nebo volejte na BEZPLATNOU
linku 800 111 112.

Inzerent:
Ověřený uživatel Náborové oddělení | Celá ČR , Praha
Telefon: 800111112
Email: prace@m2c.eu

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel