Bezpečnostní pracovník na prodejnu Kaufland v Benešově.

Inzerát č: P7497 | Vloženo: 26.03.2021 | Poslední aktualizace: 26.03.2021 11:09:08
Ravenell security, s.r.o.- nabídka práce Bezpečnostní pracovník na prodejnu Kaufland v Benešově.Firma:Ravenell security, s.r.o.
Volné pracovní místo: BenešovMísto práce:Benešov, Benešov
Volné pracovní místo: Bezpečnostní pracovník na prodejnu Kaufland v Benešově. - nabídka práce BrigádaPracovní poměr:Brigáda
Mzda: Bezpečnostní pracovník na prodejnu Kaufland v Benešově. - BenešovPlat:110,-
Kontaktní email na pozici: Bezpečnostní pracovník na prodejnu Kaufland v Benešově.Email:fojtu@ravenell.cz
Kontaktní telefon na pozici: Bezpečnostní pracovník na prodejnu Kaufland v Benešově.Telefon:777734441
Další údaje o pozici: Bezpečnostní pracovník na prodejnu Kaufland v Benešově.Další údaje:Rudolf Fojtů

Popis pracovní pozice:
Hledáme muže i ženy v produktivním věku a dobré fyzické kondici na pozici bezpečnostních pracovníků na
přestavbu prodejny Kaufland - Benešov.
Obsah práce: Doprovázení dělníků k dané práci a kontrola nad nimi, pochůzková a kontrolní činnost po
prodejně.

Požadujeme:
řidičský průkaz skupiny B (výhodou)
zkušenosti v oboru bezpečnosti - výhodou
profesionální vystupování, asertivitu, flexibilitu čestnost
trestní bezúhonnost a zdravotní způsobilost
osvědčení o profesní kvalifikaci Strážný 68-008-E (výhodou)

Nabízíme:
dlouhodobou spolupráci ve stabilní společnosti
mzdové ohodnocení na DPP 110 kč/hod.
zaměstnání v zajímavém oboru
možnost záloh po odpracování
nástup od 12.4.2021

Inzerent:
Ověřený uživatel Ravenell | Benešov , Benešov
Telefon: 777734441
Email: fojtu@ravenell.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel