Strážný/vrátný Brno Tuřany - Zásilkovna depo

ELZY servis s.r.o.- nabídka práce Strážný/vrátný  Brno Tuřany - Zásilkovna depoFirma:ELZY servis s.r.o.
Volné pracovní místo: Brno - městoMísto práce:Brno Tuřany, Brno - město
Volné pracovní místo: Strážný/vrátný  Brno Tuřany - Zásilkovna depo - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Strážný/vrátný  Brno Tuřany - Zásilkovna depo - Brno - městoPlat:110,-Kč/h - 130,-Kč/h
Kontaktní email na pozici: Strážný/vrátný  Brno Tuřany - Zásilkovna depoEmail:petr.lorenc.jh@seznam.cz
Kontaktní telefon na pozici: Strážný/vrátný  Brno Tuřany - Zásilkovna depoTelefon:+ 420 722 262 631
Další údaje o pozici: Strážný/vrátný  Brno Tuřany - Zásilkovna depoDalší údaje:Petr Lorenc

Popis pracovní pozice:
Kontrola pohybu osob, momentálně i měření těl. teploty, krátké pochůzky po objektu, zápisy událostí,
spolupráce s vedením firmy, apod.- velmi fyzicky nenáročná činnost.

Požadujeme:
Profesní osvědčení- není podmínkou. OZP 1 - 3 stupeň invalidity.

Nabízíme:
Osobní ohodnocení, stravenky 80,- Kč, příplatek za vedení. Práce na zkrácený úvazek. Možnost práce i na DPP.
Nabídka pro cca 4 - 5 osob.

Ověřený uživatel Petr Lorenc | Brno - město , Jindřichův Hradec
Telefon: 722262631
Email: lorenc@elzy.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel