Revizní technik požárních zařízení

Inzerát č: P6982 | Vloženo: 21.11.2020 | Poslední aktualizace: 24.11.2020 21:24:09
Požární ochrana - Bezpečnost práce, Jiří Kotyza- nabídka práce Revizní technik požárních zařízeníFirma:Požární ochrana - Bezpečnost práce, Jiří Kotyza
Volné pracovní místo: Mladá BoleslavMísto práce:Mladá Boleslav, Mladá Boleslav
Volné pracovní místo: Revizní technik požárních zařízení - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Revizní technik požárních zařízení - Mladá BoleslavPlat:24000 až 32000
Kontaktní email na pozici: Revizní technik požárních zařízeníEmail:jiri.kotyza@po-bozp.com
Kontaktní telefon na pozici: Revizní technik požárních zařízeníTelefon:606712219

Popis pracovní pozice:
Jsme rodinná firma působící na trhu v oblasti zabezpečení požární ochrany (PO) a bezpečnosti práce (BOZP) od
roku 1993. Za tu dobu jsme vybudovali vlastní zázemí firmy s přátelským kolektivem. Zajišťujeme komplexní
služby požární ochrany a bezpečnosti práce ve firmách, organizacích, bytových domech, v objektech státní
správy a dalších.

Popis pozice:

Kontroly požárně-bezpečnostních zařízení (hasicí přístroje, hydranty, atd.) ve společnostech a firmách,
vyplňování revizních zpráv (předtištěných formulářů) v psací i elektronické podobě, komunikace se
zákazníky, řízení dodávkového vozidla.

Možnost vyzkoušení (svézt se s technikem), praxi v oboru nepožadujeme, vše naučíme, zaškolíme, vysvětlíme.

Požadujeme:
Požadujeme:

Životopis, vyučení nebo středoškolské vzdělání, řidičské oprávnění skupiny B, vlastní mobilní telefon,
schopnost jednání a příjemného vystupování, týmová spolupráce, férové jednání, vstřícnost,
zodpovědnost, pečlivost, flexibilita.

Nabízíme:
Nabízíme:

Přátelský kolektiv, rozmanitá, zajímavá a samostatná práce, přidělené služební vozidlo, příjemný
kolektiv, pracovní doba od 7 do 15:30, výhodné platové podmínky, osobní ohodnocení + prémie z výkonu
(výdělek
až 32 tisíc), příspěvek na paušál mob. tel., příspěvek na stravné, možnost bonusu 13 platu.

Ověřený uživatel Jiří Kotyza | Mladá Boleslav , Mladá Boleslav
Telefon: 606712219
Email: jiri.kotyza@po-bozp.com

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel