Ostraha autobazaru

Volné pracovní místo: Hradec KrálovéMísto práce:Hradec Králové
Volné pracovní místo: Ostraha autobazaru - nabídka práce BrigádaPracovní poměr:Brigáda
Mzda: Ostraha autobazaru - Hradec KrálovéPlat:100,-Kč za hodinu
Kontaktní email na pozici: Ostraha autobazaruEmail:bilek.d@gmail.com
Kontaktní telefon na pozici: Ostraha autobazaruTelefon:+420 601 303 350

Popis pracovní pozice:
Hledáme pracovníka na pozici ostraha autobazaru v Hradci králové, pouze noční směny, obchůzková činnost,
vhodné i pro OZP nebo ID. Nenáročná práce, zázemí zajištěno

Požadujeme:
Čistý trestní rejstřík, spolehlivost, dochvilnost, flexibilitu, pečlivost, certifikát strážný výhodou

Nabízíme:
Dobré finanční podmínky, možnost plánovat směny, školení

Ověřený uživatel David Bílek | Hradec Králové , Žižkov (Praha 3)
Telefon: +420601303350
Email: bilek.d@gmail.com

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel