Ostraha prodejní jednotky - uniformovaná ostraha

Bc.Petr Císař- nabídka práce Ostraha prodejní jednotky - uniformovaná ostrahaFirma:Bc.Petr Císař
Volné pracovní místo: PrahaMísto práce:Praha, Praha
Volné pracovní místo: Ostraha prodejní jednotky - uniformovaná ostraha - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Ostraha prodejní jednotky - uniformovaná ostraha - PrahaPlat:Dohodou
Kontaktní email na pozici: Ostraha prodejní jednotky - uniformovaná ostrahaEmail:v.cs@seznam.cz
Kontaktní telefon na pozici: Ostraha prodejní jednotky - uniformovaná ostrahaTelefon:+420792733939

Popis pracovní pozice:
Hlídání svěřené obchodní plochy v civilním oděvu

Požadujeme:
Beztrestnost, flexibilitu, certifikát ostrahy, odpovídající kondici

Nabízíme:
Odpovídající platové ohodnocení

Inzerent:
Ověřený uživatel Petr Císař | Praha , Praha
Telefon: +420792733939
Email: v.cs@seznam.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel