Hledáme vrátné/pochůzkáře Brno

Facility Servis- nabídka práce Hledáme vrátné/pochůzkáře BrnoFirma:Facility Servis
Volné pracovní místo: Brno - městoMísto práce:Brno, Brno - město
Volné pracovní místo: Hledáme vrátné/pochůzkáře Brno - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Hledáme vrátné/pochůzkáře Brno - Brno - městoPlat:dohodou dle náročnosti
Kontaktní email na pozici: Hledáme vrátné/pochůzkáře BrnoEmail:prace@avesplus.cz
Kontaktní telefon na pozici: Hledáme vrátné/pochůzkáře BrnoTelefon:+420607093730

Popis pracovní pozice:
Jsi v invalidním důchodu a hledáš práci bez fyzické námahy???

Jednoduchá vrátnická činnost na různých objektech v Brně

Vetšinou denní a noční 12 hod.směny cca 3x do týdne

Požadujeme:
čistý trestní rejstřík a příjemné vystupování

Nabízíme:
Práce na HPP, fin.odměna dle náročnosti zakázky

Inzerent:
Ověřený uživatel Hana Součková | Jihomoravský kraj , Brno
Telefon: 607093730
Email: prace@avesplus.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel