Ostraha Rajhrad-Syrovice 106Kč/hod.

Facility Servis- nabídka práce Ostraha Rajhrad-Syrovice 106Kč/hod.Firma:Facility Servis
Volné pracovní místo: Brno - venkovMísto práce:Rajhrad, Brno - venkov
Volné pracovní místo: Ostraha Rajhrad-Syrovice 106Kč/hod. - nabídka práce BrigádaPracovní poměr:Brigáda
Mzda: Ostraha Rajhrad-Syrovice 106Kč/hod. - Brno - venkovPlat:dohodou
Kontaktní email na pozici: Ostraha Rajhrad-Syrovice 106Kč/hod.Email:prace@avesplus.cz
Kontaktní telefon na pozici: Ostraha Rajhrad-Syrovice 106Kč/hod.Telefon:+420607093730

Popis pracovní pozice:
práce u bezpečnostních rámů,na rampách,administrativa na recepci,rentgeny,ranní směny 5:45-14:30,odpolední
směny 13:45-22:30, nově i noční směny 22:00-5:45

práce ve firemní uniformě

Zajištěná doprava zdarma až do zaměstnání z několika zastávek z Brna

Požadujeme:
příjemný vzhled
čistý rejstřík trestů

Nabízíme:
Práce na HPP pro invalidy, pro ostatní dlouhodobá spolupráce na DPP
Bonusy za záchyty

Inzerent:
Ověřený uživatel Hana Součková | Jihomoravský kraj , Brno
Telefon: 607093730
Email: prace@avesplus.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel