Ostaha ve Strakonicích

Aaron guard s.r.o.- nabídka práce Ostaha ve StrakonicíchFirma:Aaron guard s.r.o.
Volné pracovní místo: PrachaticeMísto práce:Prachatice
Volné pracovní místo: Ostaha ve Strakonicích - nabídka práce BrigádaPracovní poměr:Brigáda
Mzda: Ostaha ve Strakonicích - PrachaticePlat:99,-Kč/hod
Kontaktní email na pozici: Ostaha ve StrakonicíchEmail:asistentka@aaronguard.cz
Kontaktní telefon na pozici: Ostaha ve StrakonicíchTelefon:+420771171314

Popis pracovní pozice:
Bezpečnostní agentura hledá muže a ženy na pozici strážný/strážná v Strakonicích.
mzda je 99,-Kč/hod. + odměny za výkon

Požadujeme:
- čistý výpis rejstříku trestů
- zájem o práci
- certifikát strážného výhodou

Nabízíme:
Nabízíme
- mzdy 99,-Kč/hod + odměna za výkon
- slušné jednání
- možnost záloh na mzdu
- výstroj
- možnost získání certifikátu

Inzerent:
Ověřený uživatel Petra Havelková | Celá ČR , Praha
Telefon: 604176183
Email: asistentka@aaronguard.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel