Ostraha Hypermarketu Globus Ostrava

Candis security s.r.o.- nabídka práce Ostraha Hypermarketu Globus OstravaFirma:Candis security s.r.o.
Volné pracovní místo: OstravaMísto práce:Ostrava, Ostrava
Volné pracovní místo: Ostraha Hypermarketu Globus Ostrava - nabídka práce BrigádaPracovní poměr:Brigáda
Mzda: Ostraha Hypermarketu Globus Ostrava - OstravaPlat:neuvedeno
Kontaktní email na pozici: Ostraha Hypermarketu Globus OstravaEmail:svatava.jonasova@ladexgroup.cz
Kontaktní telefon na pozici: Ostraha Hypermarketu Globus OstravaTelefon:777935019

Popis pracovní pozice:
Společnost Candis security s.r.o. přijme brigádníky na výpomoc ostraze do Hypermrketu Globus v Ostravě. Veškeré
informace o nabízené pozici obdržíte na telefonním čísle 777 935 019, případně zanechte kontakt na mailu:
candissecurity@candissecurity.cz

Požadujeme:
spolehlivost

Nabízíme:
Férové jednání

Ověřený uživatel Svatava Jonášová | Moravskoslezský kraj , Brno
Telefon: +420724689923
Email: svatava.jonasova@ladexgroup.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel