Výpomoc ostraze Hypermarketu Globus Havířov

Candis security s.r.o.- nabídka práce Výpomoc ostraze Hypermarketu Globus HavířovFirma:Candis security s.r.o.
Volné pracovní místo: Moravskoslezský krajMísto práce:Havířov, Moravskoslezský kraj
Volné pracovní místo: Výpomoc ostraze Hypermarketu Globus Havířov - nabídka práce BrigádaPracovní poměr:Brigáda
Mzda: Výpomoc ostraze Hypermarketu Globus Havířov - Moravskoslezský krajPlat:dohodou
Kontaktní email na pozici: Výpomoc ostraze Hypermarketu Globus HavířovEmail:candissecurity@candissecurity.cz
Kontaktní telefon na pozici: Výpomoc ostraze Hypermarketu Globus HavířovTelefon:+420 703 162 496

Popis pracovní pozice:
Přijmeme brigádníky na výpomoc ostraze Hypermarketu Globus v Havířově. Bližší informace o nabízené pozici
obdržíte u manažera objektu na telefonu 703 162 496

Požadujeme:
Spolehlivost

Nabízíme:
Férové jednání

Ověřený uživatel Svatava Jonášová | Moravskoslezský kraj , Brno
Telefon: +420724689923
Email: svatava.jonasova@ladexgroup.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel