Pracovník ostrahy,recepce - Brno

Inzerát č: P6242 | Vloženo: 20.05.2020 | Poslední aktualizace: 20.05.2020 12:53:57
Volné pracovní místo: Brno - městoMísto práce:Brno - město
Volné pracovní místo: Pracovník ostrahy,recepce - Brno - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Pracovník ostrahy,recepce - Brno - Brno - městoPlat:neuvedeno
Kontaktní email na pozici: Pracovník ostrahy,recepce - BrnoEmail:lucie.hamplova@security-monit.cz
Kontaktní telefon na pozici: Pracovník ostrahy,recepce - BrnoTelefon:724326134

Popis pracovní pozice:
BS příjme pracovníky se sníženou pracovní schopností na funkci pracovník ostrahy a recepce. Minimální praxe 2
roky v oboru výhodou. Dobré platové podmínky. Nástup: od 1.6.2020.
Kontakt: v rozmezí od 8:00 - 15:00 hod. - p. Orság - 724 326 134

Požadujeme:
Pozice určena pro OZP, čistý trestní rejstřík

Nabízíme:
Stabilní zaměstnání.

Inzerent:
Ověřený uživatel Lucie Hamplová | Brno - město , Brno
Telefon: 736392666
Email: lucie.hamplova@security-monit.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel