Strážný na recepci BRNO

Volné pracovní místo: Brno - městoMísto práce:Brno, Brno - město
Volné pracovní místo: Strážný na recepci BRNO - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Strážný na recepci BRNO - Brno - městoPlat:140,-/hod.
Kontaktní email na pozici: Strážný na recepci BRNOEmail:abas.sm@abasco.cz
Kontaktní telefon na pozici: Strážný na recepci BRNOTelefon:724621613

Popis pracovní pozice:
S nástupem od 1.2.2020 přijmeme do našeho týmu na velmi lukrativní pracovní místo strážného na recepci v
objektu České televize v Brno nového kolegu či kolegyni. Jedná se o 12-ti hodinové směny. Možno práce na DPP
(brigáda dlouhodobého charakteru, nikoli jednorázová výpomoc) nebo pro OZZ/invalidní důchodce práci na HPP
(plný či zkrácený úvazek).

Požadujeme:
Požadujeme čistý rejstřík trestu, certifikát odborné způsobilosti strážného výhodou - v případě, že
nevlastníte, lze získat i přes naši společnost, praxe v oboru bezpečností služby výhodou.

Nabízíme:
Nabízíme zaškolení, příjemné pracovní prostředí a kolektiv, stabilní pracoviště, možnost čerpání záloh
na mzdu, vstřícnost v plánování a úpravě směn.
Hodinová mzda 140,-Kč, po zapracování 6-ti měsíců 150,-Kč/hodinu.

Inzerent:
Ověřený uživatel ABAS IPS | Celá ČR , Ostrava
Telefon: +420724621622
Email: abas.sm@abasco.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel