Strážník - Obecní policie Radonice

Inzerát č: P5860 | Vloženo: 08.01.2020 | Poslední aktualizace: 08.01.2020 10:18:11
Obec Radonice- nabídka práce Strážník    -  Obecní policie RadoniceFirma:Obec Radonice
Volné pracovní místo: Středočeský krajMísto práce:Radonice, Středočeský kraj
Volné pracovní místo: Strážník    -  Obecní policie Radonice - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Strážník    -  Obecní policie Radonice - Středočeský krajPlat:dle tarifu + příplatky
Kontaktní email na pozici: Strážník    -  Obecní policie RadoniceEmail:obecnipolicieradonice@seznam.cz
Kontaktní telefon na pozici: Strážník    -  Obecní policie RadoniceTelefon:602397390

Popis pracovní pozice:
Strážník Obecní policie

Po přijetí do pracovního poměru se uchazeči stávají zaměstnanci obce Radonice. Pokud nejsou držiteli platného
Osvědčení o odborné způsobilosti strážníka obecní (městské) policie, budou zařazeni jako čekatelé do
tříměsíčního rekvalifikačního kurzu , kde ve Středisku odborné přípravy budou připravováni na povolání
strážník.
Rozsah výcviku čekatele a strážníka je stanoven vyhláškou MV č. 418 / 2008 Sb.
Součástí rekvalifikačního kurzu je rovněž výcvik čekatelů k používání služební zbraně
a donucovacích prostředků. Odbornou způsobilost čekatele ověřuje zkušební komise Ministerstva vnitra formou
zkoušky. Po úspěšném vykonání zkoušky vydá Ministerstvo vnitra Osvědčení o splnění stanovených
odborných
předpokladů podle zákona č.553 / 1991 Sb., o obecní policii

Požadujeme:
Uchazeč musí splňovat předpoklady dle zákona č. 553 / 1991 Sb., o obecní policii, ve znění pozdějších
předpisů : státní občanství ČR, středoškolské vzdělání zakončené maturitní zkouškou, zdravotní
způsobilost k výkonu oprávnění a povinností strážníka dle zákona 553 / 1991 Sb.
věk minimálně 21 let, bezúhonnost v souladu s 4a zákona č. 553 / 1991 Sb., spolehlivost v souladu s 4b zákona
č.
553 / 1991 Sb.
Další požadavky : řidičské oprávnění skupiny "B", aktivní řidič, tělesná a duševní způsobilost.
Výhodou je : platné Osvědčení o odborné způsobilosti strážníka obecní (městské) policie, praxe u obecní
policie nebo Policie ČR, uživatelská znalost PC, platný zbrojní průkaz sk. D.

Nabízíme:
Platové podmínky se řídí zákoníkem práce a nařízením vlády č. 300 / 2019 Sb., o platových poměrech
zaměstnanců ve veřejných službách a správě, v platném znění (platová třída 7, zvláštní příplatek,
osobní příplatek, příplatky za práci v SO, NE a v noci).
Nástup : v případě strážníka s platným Osvědčením o odborné způsobilosti možno ihned, v opačném
případě po dohodě. Pracovní poměr na dobu určitou, po zapracování na dobu neurčitou.

Ověřený uživatel Michael Hamera | Středočeský kraj , Radonice
Telefon: 602397390
Email: obecnipolicieradonice@seznam.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel