pracovník ostrahy Kuřim

Luxus plus, s.r.o.- nabídka práce pracovník ostrahy KuřimFirma:Luxus plus, s.r.o.
Volné pracovní místo: Brno - venkovMísto práce:Kuřim, Brno - venkov
Volné pracovní místo: pracovník ostrahy Kuřim - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: pracovník ostrahy Kuřim - Brno - venkovPlat:90-110 na hodinu
Kontaktní email na pozici: pracovník ostrahy KuřimEmail:luxusplus@seznam.cz
Kontaktní telefon na pozici: pracovník ostrahy KuřimTelefon:602540305

Popis pracovní pozice:
pro pracoviště v Kuřimi přijmeme pracovníky ostrahy ( vrátnice, recepce, ostatní provozy)
12 ti hodinové směny , možnost výběru a plánování směn

Požadujeme:
trestní bezúhonnost, pečlivost, komunikativní, znalost jazyků vítána není podmínkou

Nabízíme:
firemní benefity, zálohy na plat, příspěvky na PF

Inzerent:
Ověřený uživatel Jarmila | Brno - město , BRNO
Telefon: 602540305
Email: luxusplus@seznam.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel