Bezpečnostní pracovník - Strážný - Praha

M&M Facility Company s.r.o.- nabídka práce Bezpečnostní pracovník - Strážný - PrahaFirma:M&M Facility Company s.r.o.
Volné pracovní místo: PrahaMísto práce:Praha, Praha
Volné pracovní místo: Bezpečnostní pracovník - Strážný - Praha - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Bezpečnostní pracovník - Strážný - Praha - PrahaPlat:25 000,-
Kontaktní email na pozici: Bezpečnostní pracovník - Strážný - PrahaEmail:nabor.mmsecurity@centrum.cz
Kontaktní telefon na pozici: Bezpečnostní pracovník - Strážný - PrahaTelefon:605447941

Popis pracovní pozice:
- Bezpečnostní agentura přijme strážné pro pracoviště v Praze a okolí na prodejny s potravinami.

- Náplní práce je monitoring prodejny a zákazníků, pochůzková činnost na prodejně, kontrola celého objektu.

- Obsluha kamerového systému.

- Jednoduchá administrativní činnost, spolupráce s personálem prodejny.

- Mzda 80 - 120,-/ hod.

- Práce na DPP a HPP.

- Pracovní pozice je vhodná i pro invalidní důchodce, aktivní seniory, studenty a cizince hovořící česky.

- Práce v civilu/uniformě.

- Nabízíme výkonnostní odměny, možnost ubytování, příspěvek na posilovnu, individuální plánování směn,
náborový příspěvek, čerpání záloh na mzdu, jistota dlouhodobého zaměstnání, nástup ihned.

Požadujeme:
- Trestní bezúhonost
- Výhodou jsou zkušenosti a praxe v bezpečnostních službách, certifikát strážného ( neni podmínkou).

Nabízíme:
- Výkonnostní odměny
- Možnost ubytování
- Příspěvek na posilovnu
- Náborový příspěvek
- Možnost čerpání záloh na mzdu
- Individuální plánování směn

Inzerent:
Ověřený uživatel Tomáš Marek | Praha , Praha
Telefon: 605447941
Email: nabor.mmsecurity@centrum.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel