pracovník ostrahy Kuřim

Luxus service, s.r.o.- nabídka práce pracovník ostrahy KuřimFirma:Luxus service, s.r.o.
Volné pracovní místo: Brno - venkovMísto práce:Kuřim, Brno - venkov
Volné pracovní místo: pracovník ostrahy Kuřim - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: pracovník ostrahy Kuřim - Brno - venkovPlat:90-110 na hodinu
Kontaktní email na pozici: pracovník ostrahy KuřimEmail:luxusservice@seznam.cz
Kontaktní telefon na pozici: pracovník ostrahy KuřimTelefon:602515781
Další údaje o pozici: pracovník ostrahy KuřimDalší údaje:Ludmila Růžičková

Popis pracovní pozice:
pro nové objekty v Kuřimi přijmeme pracovníky na 12 ti hodinové směny , možnost výběru směn dle potřeby.
Nástup ihned. Mzda od 90 do 100,- Kč/h, možnost HPP i DPP

Požadujeme:
trestní bezúhonnost, zodpovědnost

Nabízíme:
různé firemní benefity, příspěvky na PF , ŽP, příspěvky na posilovnu, náborový příspěvek pro OZP, zálohy
na plat aj.

Inzerent:
Ověřený uživatel Jarmila | Brno - město , BRNO
Telefon: 602540305
Email: luxusplus@seznam.cz