Práce v bezpečnostní službě - Brno

AVES- nabídka práce Práce v bezpečnostní službě - BrnoFirma:AVES
Volné pracovní místo: Brno - městoMísto práce:Brno, Brno - město
Volné pracovní místo: Práce v bezpečnostní službě - Brno - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Práce v bezpečnostní službě - Brno - Brno - městoPlat:dohodou
Kontaktní email na pozici: Práce v bezpečnostní službě - BrnoEmail:prace@avesplus.cz
Kontaktní telefon na pozici: Práce v bezpečnostní službě - BrnoTelefon:+420 607 093 730
Další údaje o pozici: Práce v bezpečnostní službě - BrnoDalší údaje:Kaštanova

Popis pracovní pozice:
Hledáš práci jako vrátný?Příležitost pro tebe!Práce pro OZP,OZZ!
zajištění vjezdového režimu,kamery,zvedání závory,klíčový a informační servis
při nočních směnách pochůzková činnost 3x za noc cca 40 minut
denní a noční směny 12 hodinové směnyPracoviště: Kaštanova ul. Brněnské Ivanovice kousek od Makra

Požadujeme:
čistý trestní rejstřík
zdravotní způsobilost

Nabízíme:
spolupráci na HPP pro OZP,OZZ
nástup možný ihned
levnější volání, internet i pro členy rodiny
příspěvek na dopravu
možnost zálohy před výplatním termínem
možnost volby směn
výstrojní uniforma

Inzerent:
Ověřený uživatel Hana Součková | Jihomoravský kraj , Brno
Telefon: 607093730
Email: prace@avesplus.cz