Pracovník ostrahy

1. Liberecká bezpečnostní- nabídka práce Pracovník ostrahyFirma:1. Liberecká bezpečnostní
Volné pracovní místo: LiberecMísto práce:Liberec, Liberec
Volné pracovní místo: Pracovník ostrahy - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Pracovník ostrahy - LiberecPlat:13000,- Kč až 15000,- Kč
Kontaktní email na pozici: Pracovník ostrahyEmail:kariera@1lb.cz
Kontaktní telefon na pozici: Pracovník ostrahyTelefon:770163314

Popis pracovní pozice:
Vhodné osoby zdravotně postižené.
Náplň práce: vstup a evidence návštěv, poskytování informací, práce na PC

Nástup možný ihned.
Zkrácený úvazek na 30 hod./týden, možnost i na plný úvazek
Hlásit se telefonicky nebo e-mailem.

Požadujeme:
Trestní bezúhonnost

Nabízíme:
fyzicky nenáročnou práci, stálé zaměstnání na dobu neurčitou, ve stabilní společnosti, pravidelný
měsíční příjem, možnost profesního růstu, firemní oděv a profesionální zaškolení zdarma, možnost
poskytování záloh, možnost získání firemních benefitů, příjemné pracovní prostředí

Ověřený uživatel 1.Liberecká bezpečnostní | Středočeský kraj , Mladá Boleslav
Telefon: 770 163 314
Email: kariera@1lb.cz