Pracovník ostrahy

1. Liberecká bezpečnostní- nabídka práce Pracovník ostrahyFirma:1. Liberecká bezpečnostní
Volné pracovní místo: Středočeský krajMísto práce:Mladá Boleslav, Středočeský kraj
Volné pracovní místo: Pracovník ostrahy - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Pracovník ostrahy - Středočeský krajPlat:80-100 Kč/hod
Kontaktní email na pozici: Pracovník ostrahyEmail:kariera@1lb.cz
Kontaktní telefon na pozici: Pracovník ostrahyTelefon:770163314

Popis pracovní pozice:
Turnusové služby
Vhodné pro osoby se zdravotním postižením (OZP) a na DPP.

Fyzicky nenáročná práce.
Náplň práce: kontrola objektu

Požadujeme:
Trestní bezúhonnost, certifikát strážného možno zprostředkovat.

Nabízíme:
Zaměstnanecké výhody: Stále zaměstnání na dobu neurčitou ve stabilní společnosti. Pravidelný měsíční
příjem. Možnost získání firemních benefitů. Základní mzda + příplatky.

Odvoz a svoz z Liberce, Příšovic, Svijan a Turnova na pracoviště zajištěn.

Ověřený uživatel 1.Liberecká bezpečnostní | Středočeský kraj , Mladá Boleslav
Telefon: 770 163 314
Email: kariera@1lb.cz