OSTRAHA STAVBY PRAHA

M&M Security Company s.r.o.- nabídka práce OSTRAHA STAVBY PRAHAFirma:M&M Security Company s.r.o.
Volné pracovní místo: PrahaMísto práce:Praha, Praha
Volné pracovní místo: OSTRAHA STAVBY PRAHA - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: OSTRAHA STAVBY PRAHA - PrahaPlat:20 000,-
Kontaktní email na pozici: OSTRAHA STAVBY PRAHAEmail:nabor.mmsecurity@centrum.cz
Kontaktní telefon na pozici: OSTRAHA STAVBY PRAHATelefon:605447941
Další údaje o pozici: OSTRAHA STAVBY PRAHADalší údaje:Tomáš Marek

Popis pracovní pozice:
Pro ostrahu staveb a objektů v Praze přijmeme nové kolegy.
Možnost práce na HPP i DPP.
Pracovní pozice je vhodná pro invalidní důchodce.
Směny denní a noční 12 hodin.
Plat 80 - 100Kč/ hod.

Kontakt telefonicky na tel. číslo 605 447 941, nebo emailem na nabor.mmsecurity@centrum.cz

Požadujeme:
Věk minimálně 20 let, trestní bezúhonnost, spolehlivost a dochvilnost. Dobrý zdravotní stav.

Nabízíme:
- Nástup IHNED
- Výkonnostní odměny
- Možnost ubytování
- Jistota dlouhodobého zaměstnání
- Individuální plánování směn
- Možnost čerpání záloh na mzdu

Inzerent:
Ověřený uživatel Tomáš Marek | Praha , Praha
Telefon: 605447941
Email: nabor.mmsecurity@centrum.cz