PROFIS one Group s.r.o.

PROFIS one Group s.r.o.- nabídka práce PROFIS one Group s.r.o.Firma:PROFIS one Group s.r.o.
Volné pracovní místo: PrahaMísto práce:Praha, Praha
Volné pracovní místo: PROFIS one Group s.r.o. - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: PROFIS one Group s.r.o. - PrahaPlat:dohodou
Kontaktní email na pozici: PROFIS one Group s.r.o.Email:nabor@profisgroup.cz
Kontaktní telefon na pozici: PROFIS one Group s.r.o.Telefon:723120130
Další údaje o pozici: PROFIS one Group s.r.o.Další údaje:Monika Randáková

Popis pracovní pozice:
Přijmeme strážné pro ostrahu staveb, areálů, recepcí.
Po celé Praze. Nabízíme: Práci u stabilní společnosti. Nástup dle dohody .Motivační finanční ohodnocení.
Možnost vyplácení záloh. Kompletní uniformu. Požadujeme: Zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost. Zdravotní
způsobilost. Čistý trestní rejstřík. Pracovní pozice obnáší: Zajištění klidu a pořádku v objektu.
Preventivní obchůzková činnost. D/N 12hod. Pracovní poměr HPP, DPP

Inzerent:
Ověřený uživatel Monika Randáková | Celá ČR , Praha 3
Telefon: +420 723 120 130
Email: nabor@profisgroup.cz