Ostraha Pivovaru v Litovli

Volné pracovní místo: OlomoucMísto práce:Litovel, Olomouc
Volné pracovní místo: Ostraha Pivovaru v Litovli - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Ostraha Pivovaru v Litovli - OlomoucPlat:94-100kč/h.
Kontaktní email na pozici: Ostraha Pivovaru v LitovliEmail:prace@forcorp.cz
Kontaktní telefon na pozici: Ostraha Pivovaru v LitovliTelefon:+420 723 612 506

Popis pracovní pozice:
Pravidelné obchůzky, vrátnická činnost, kamerový systém.
Kontrola a počítaní přepravovaného zboží, kontrola vnášení a vynášení věcí.

Volejte bezplatnou linku 800991188, po-pá 8-14hod.

Požadujeme:
Nekuřácké pracoviště.
Práce pro ID a OZZ.
Certifikát strážný.
RT.
Spolehlivost.

Nabízíme:
Zkrácený nebo plný úvazek.
Mzda 94-100kč/h.
Počet volných míst 12.
Práce na HPP.
Náborový příspěvek.
Nástup ihned.

RT.

Ověřený uživatel FORCORP GROUP spol.s.r.o. | Celá ČR , OLOMOUC
Telefon: 723612506
Email: prace@forcorp.cz