Bezpečnostní pracovník - strážný - Praha

M&M Security Company s.r.o.- nabídka práce Bezpečnostní pracovník - strážný - PrahaFirma:M&M Security Company s.r.o.
Volné pracovní místo: PrahaMísto práce:Praha, Praha
Volné pracovní místo: Bezpečnostní pracovník - strážný - Praha - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Bezpečnostní pracovník - strážný - Praha - PrahaPlat:20 000,-
Kontaktní email na pozici: Bezpečnostní pracovník - strážný - PrahaEmail:nabor.mmsecurity@centrum.cz
Kontaktní telefon na pozici: Bezpečnostní pracovník - strážný - PrahaTelefon:605447941
Další údaje o pozici: Bezpečnostní pracovník - strážný - PrahaDalší údaje:Tomáš Marek

Popis pracovní pozice:
Přijmeme strážné na prodejnu potravin.

Náplní práce je monitoring prodejny a zákazníků, pochůzková činnost na prodejně, kontrola celého objektu.
Obsluha kamerového systému.

Jednoduchá administrativní činnost. Spolupráce s personálem prodejny. Mzda 80 - 110,-/ hod.

Pracovní pozice je vhodná i pro invalidní důchodce a aktivní seniory.

Individuální plánování směn. Práce v civilu/uniformě. Výkonnostní bonusy, motivační systém odměn. Možnost
ubytování.

Požadujeme:
Požadujeme příjemné a profesionální vystupování, spolehlivost, dochvilnost, chuť pracovat, čistý trestní
rejstřík, Dobrý zdravotní stav. Výhodou jsou zkušenosti a praxe v bezpečnostních službách, certifikát
strážného ( není podmínkou).

Nabízíme:
- Výkonnostní odměny
- Možnost ubytování
- Příspěvek na posilovnu
- Náborový příspěvek
- Možnost čerpání záloh na mzdu

Inzerent:
Ověřený uživatel Tomáš Marek | Praha , Praha
Telefon: 605447941
Email: nabor.mmsecurity@centrum.cz