Bezpečnostní pracovník v Šantovce

CS Solutions Group- nabídka práce Bezpečnostní pracovník v ŠantovceFirma:CS Solutions Group
Volné pracovní místo: OlomoucMísto práce:Polská, Olomouc, Olomouc
Volné pracovní místo: Bezpečnostní pracovník v Šantovce - nabídka práce BrigádaPracovní poměr:Brigáda
Mzda: Bezpečnostní pracovník v Šantovce - OlomoucPlat:100 Kč/ hod
Kontaktní email na pozici: Bezpečnostní pracovník v ŠantovceEmail:polivkova@cssolutions.cz
Kontaktní telefon na pozici: Bezpečnostní pracovník v ŠantovceTelefon:775217091

Popis pracovní pozice:
Do našeho týmu hlédáme nové posily na pozici bezpečnostního pracovníka.

Denní směny - 12 hodin, možnost práce pouze o víkendu
Zajištění bezpečnosti v prostoru prodejny
Prevence kriminality
Vhodné pro studenty

Požadujeme:
Trestní bezúhonnost
Certifikát strážného výhodou
Slušné vystupování

Nabízíme:
Nabízíme 100 Kč/hod.

Inzerent:
Ověřený uživatel Veronika Polívková | Celá ČR , Praha
Telefon: 775217091
Email: polivkova@cssolutions.cz