Brno: Pracovník výjezdové jednotky

cba corporation a.s.- nabídka práce Brno: Pracovník výjezdové jednotkyFirma:cba corporation a.s.
Volné pracovní místo: Brno - městoMísto práce:Brno, Brno - město
Volné pracovní místo: Brno: Pracovník výjezdové jednotky - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Brno: Pracovník výjezdové jednotky - Brno - městoPlat:neuvedeno
Kontaktní email na pozici: Brno: Pracovník výjezdové jednotkyEmail:zemek@cbacorp.cz

Popis pracovní pozice:
Bezpečnostní agentura cba corporation a.s. přijme nového kolegu na pozici Pracovník výjezdové jednotky.
Možnost práce na HPP i na DPP v denním i nočním provozu. Nabízíme práci ve stabilní firmě, korektní a
profesionální jednání, mzdu 90,-Kč/hod+ prémie.
Náplň práce:
- zajištění ostrahy osob a majetku
- výjezdy na zásah při spuštění alarmu
- kontrola střežených objektů
- pochůzková činnost

Požadujeme:
Požadujeme:
- především flexibilitu
- asertivní jednání
- čistý RT
- ŘP skupiny B
- znalost Brna
- certifikát strážného výhodou
- nástup ihned

Bližší informace k vykonávané práci Vám poskytneme při osobním pohovoru.
V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat. (email: zemek@cbacorp.cz , tel.: +420 725 677 254)

Inzerent:
Ověřený uživatel cba corporation a.s. | Celá ČR , Brno
Telefon: +420 725 677 254
Email: zemek@cbacorp.cz