Strážný/vrátný - Hranice na Moravě

Agentura Pancéř s.r.o.- nabídka práce Strážný/vrátný - Hranice na MoravěFirma:Agentura Pancéř s.r.o.
Volné pracovní místo: PřerovMísto práce:Hranice na Moravě, Přerov
Volné pracovní místo: Strážný/vrátný - Hranice na Moravě - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Strážný/vrátný - Hranice na Moravě - PřerovPlat:hodinová
Kontaktní email na pozici: Strážný/vrátný - Hranice na MoravěEmail:karolina.raskova@pancer.cz
Kontaktní telefon na pozici: Strážný/vrátný - Hranice na MoravěTelefon:+420733141639

Popis pracovní pozice:
Hledáme zájemce z řad OZP( OZZ, ČID,ID). Jedná se o chráněně pracovní místo.
Práce v příjemném pracovním prostředí, nepřetržitý provoz, 12-ti hodinové směny.

Požadujeme:
Zodpovědnost, bezúhonnost, spolehlivost.

Nabízíme:
Náborový příspěvek po nástupu a po zkušební době, příspěvek na stravu, na ošatné.

Inzerent:
Ověřený uživatel Agentura Pancéř | Ostrava , Ostrava 2
Telefon: 733141636
Email: karolina.raskova@pancer.cz