Strážný/Strážná (OZP)- Beroun

Chráněná dílna Radotín s.r.o.- nabídka práce Strážný/Strážná (OZP)- BerounFirma:Chráněná dílna Radotín s.r.o.
Volné pracovní místo: BerounMísto práce:Beroun, Beroun
Volné pracovní místo: Strážný/Strážná (OZP)- Beroun - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Strážný/Strážná (OZP)- Beroun - BerounPlat:125,-
Kontaktní email na pozici: Strážný/Strážná (OZP)- BerounEmail:nabor@chrd.cz
Kontaktní telefon na pozici: Strážný/Strážná (OZP)- BerounTelefon:603913066

Popis pracovní pozice:
Chráněná dílna hledá pracovníka/pracovnici, vhodné pro zdravotně znevýhodněné zájemce, v Berouně, úvazek
12 hodin denní/noční. Nabízíme mzdové ohodnocení 125,- Kč/hod, s nástupem konec července. Se smlouvou HPP pro
invalidní důchodce. Jedná se o ostrahu objektu v 12hod směnách včetně nočních. Nabízíme: zázemí stabilní
společnosti. Požadujeme: strážný musí mít certifikát 68-008-E, VLP na noční práci. Kontakt tel.: 603 913 066,
e-mail: nabor@chrd.cz

Inzerent:
Ověřený uživatel Chráněná dílna Radotín | Celá ČR , Radotín
Telefon: 603913066
Email: nabor@chrd.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel