Personalistka/vedoucí kanceláře

Aaron guard s.r.o.- nabídka práce Personalistka/vedoucí kancelářeFirma:Aaron guard s.r.o.
Volné pracovní místo: Praha-východMísto práce:Klecany, Praha-východ
Volné pracovní místo: Personalistka/vedoucí kanceláře - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Personalistka/vedoucí kanceláře - Praha-východPlat:40000,- Kč čistého
Kontaktní email na pozici: Personalistka/vedoucí kancelářeEmail:asistentka@aaronguard.cz
Kontaktní telefon na pozici: Personalistka/vedoucí kancelářeTelefon:603164136
Další údaje o pozici: Personalistka/vedoucí kancelářeDalší údaje:Dalibor Vítek

Popis pracovní pozice:
Bezpečnostní agentura přijme do svých řad Personalistku/vedoucí kanceláře.

Nabízená pozice je vhodná pro všechny uchazeče a uchazečky, kterým je blízká administrativa, personalistika a
práce s lidmi.

Pracovní náplň:

- příprava podkladů pro mzdy
- personálně-právní administrativa - evidence a kontrola personálních složek
- komunikace se zaměstnanci
- komunikace s orgány státní správy
- zpracování faktur
- administrativní podpora celého týmu a jednatelů
- reporting dle potřeb vedení společnosti
- pokročilá znalost práce s Excelem

Požadujeme:
- znalost zákoníku práce
- výhodou je praxe na obdobné pozici
- samostatnost a pečlivost
- organizační a komunikační schopnost
- praxe v bezpečnostní agentuře výhodou

Nabízíme:
- služební notebook a mobilní telefon (lze využívat i k soukromým účelům)
- odpovídající finanční ohodnocení
- hlavní pracovní poměr a dobu neurčitou
- prostředí střední firmy, kde nebudete jen nepatrná část soukolí
- přátelské prostředí

Inzerent:
Ověřený uživatel Petra Havelková | Celá ČR , Praha
Telefon: 604176183
Email: asistentka@aaronguard.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel