Ostraha ve Frýdlantě

Aaron guard s.r.o.- nabídka práce Ostraha ve FrýdlantěFirma:Aaron guard s.r.o.
Volné pracovní místo: LiberecMísto práce:Frýdlant, Liberec
Volné pracovní místo: Ostraha ve Frýdlantě - nabídka práce BrigádaPracovní poměr:Brigáda
Mzda: Ostraha ve Frýdlantě - LiberecPlat:120,-Kč/hod
Kontaktní email na pozici: Ostraha ve FrýdlantěEmail:asistentka@aaronguard.cz
Kontaktní telefon na pozici: Ostraha ve FrýdlantěTelefon:+420 605 781 337
Další údaje o pozici: Ostraha ve FrýdlantěDalší údaje:Pavel Strnad

Popis pracovní pozice:
Bezpečnostní agentura nabízí volné pracovní pozice strážných pro obchodní jednotky ve Frýdlantě.
Náplní práce jsou pochůzky po obchodní jednotce, obsluha kamerového systému, hlídání pokladní zóny.

Požadujeme:
• NUTNÝ! čistý výpis rejstříku trestů
• solidní a vstřícné jednání
• spolehlivost
• plnění pracovních povinností
• certifikát strážného výhodou

Nabízíme:
• mzda je 120,-Kč/hod + odměny za výkon
• výstroj
• korektní jednání ze strany firmy
• možnost získání certifikátu strážný
• při mimořádných pracovních výsledcích odměny
• možnost vyplácení záloh na mzdu

Inzerent:
Ověřený uživatel Petra Havelková | Celá ČR , Praha
Telefon: 604176183
Email: asistentka@aaronguard.cz