STRÁŽNÝ JUSTIČNÍ STRÁŽE u okresního v KARLOVÝCH VARECH

Věznice Plzeň- nabídka práce STRÁŽNÝ JUSTIČNÍ STRÁŽE u okresního v KARLOVÝCH VARECHFirma:Věznice Plzeň
Volné pracovní místo: Karlovy VaryMísto práce:Karlovy Vary, Karlovy Vary
Volné pracovní místo: STRÁŽNÝ JUSTIČNÍ STRÁŽE u okresního v KARLOVÝCH VARECH - nabídka práce OstatníPracovní poměr:Ostatní
Mzda: STRÁŽNÝ JUSTIČNÍ STRÁŽE u okresního v KARLOVÝCH VARECH - Karlovy VaryPlat:26 420,-
Kontaktní email na pozici: STRÁŽNÝ JUSTIČNÍ STRÁŽE u okresního v KARLOVÝCH VARECHEmail:11personalnioddeleni@vez.plz.justice.cz
Kontaktní telefon na pozici: STRÁŽNÝ JUSTIČNÍ STRÁŽE u okresního v KARLOVÝCH VARECHTelefon:+420377660380

Popis pracovní pozice:
- zajímavá práce v dobrém kolektivu
- střežení soudní budovy a přilehlých prostor
- práce pro ochranu společnosti

Požadujeme:
 Bezúhonnost
 České státní občanství
 ukončené středoškolské vzdělání s maturitou
 fyzickou, zdravotní a osobní způsobilost pro výkon služby
 nástup po úspěšném absolvování přijímacího řízení (nejdříve od 1.12.2022)

Nabízíme:
 PLATOVÉ ohodnocení = OD 26.420,- hrubého bez praxe
 6 týdnu dovolené
 stravování - pro justiční stráž formou stravenek
 náborový příspěvek 100.000,-
 částečné benefity z Fondu kulturních a sociálních potřeb (vstupy do posilovny, permanentky na fotbal, hokej,
kino, divadlo...)
 využívání VLASTNÍCH REKREAČNÍCH středisek (Pracov, Přední Labská, Valdice, Květnice -Praha)
 lékařskou péči
 Ošatné

Inzerent:
Ověřený uživatel Linda Foldová | Plzeň - město , Plzeň
Telefon: +420377660380
Email: 11personalnioddeleni@vez.plz.justice.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel