Ostraha objektu Praha

INVESTMENT AGENCY s.r.o.- nabídka práce Ostraha objektu PrahaFirma:INVESTMENT AGENCY s.r.o.
Volné pracovní místo: Praha 10Místo práce:Praha, Praha 10
Volné pracovní místo: Ostraha objektu Praha - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Ostraha objektu Praha - Praha 10Plat:neuvedeno
Kontaktní email na pozici: Ostraha objektu PrahaEmail:asistentka@sbs-security.eu
Kontaktní telefon na pozici: Ostraha objektu PrahaTelefon:739453050
Další údaje o pozici: Ostraha objektu PrahaDalší údaje:Lucie Šefčíková

Popis pracovní pozice:
Pro pracoviště v Praze ( Horní Počernice, Praha 10- Vršovice , Praha 9 ) přijmeme do svého kolektivu pracovníka
ostrahy muže, ženy i částečně invalidní důchodce.

Co vás čeká:

- práce v příjemném a čistém prostředí, v dobrém kolektivu

- náplň práce je zajištění ostrahy a pochůzková činnost v rámci objektu

- komunikace a spolupráce s klientem

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

- spolehlivost

- dochvilnost

- chuť pracovat

- příjemné vystupování

- čistý trestní rejstřík

Výhodou bude::

- pokud vlastníte Certifikát 68 008 E

Co vám můžeme nabídnout:

- zajímavou práci na plný úvazek či brigádu

- zaškolení na danou pozici

- možnost získání profesního certifikátu

- náborový příspěvek ve výši 20 000

- příspěvek na dopravu
Vhodné pro částečně invalidní důchodce.

Nástup možný ihned.

Požadavky
Minimální vzdělání: Základní + praktická škola

Inzerent:
Ověřený uživatel Lucie Šefčíková | Kladno , Kladno
Telefon: 739453050
Email: asistentka@sbs-security.eu

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel