Strážný - detektiv v obchodě, Liberec

BLESK Servis s.r.o.- nabídka práce Strážný - detektiv v obchodě, LiberecFirma:BLESK Servis s.r.o.
Volné pracovní místo: LiberecMísto práce:Liberec-Doubí, Liberec
Volné pracovní místo: Strážný - detektiv v obchodě, Liberec - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Strážný - detektiv v obchodě, Liberec - LiberecPlat:od 120 Kč/hod.
Kontaktní email na pozici: Strážný - detektiv v obchodě, LiberecEmail:david.mlejnek@bleskservis.cz
Kontaktní telefon na pozici: Strážný - detektiv v obchodě, LiberecTelefon:+420 736 657 262

Popis pracovní pozice:
Hledáme pracovníky ostrahy pro prodejnu v OC NISA v Liberci. Určeno přednostně pro OZP (invalidní důchodce). Mzda
od 120 Kč/hod. + příplatky. Lze i zkrácený úvazek formou menšího počtu směn. Ve zkušební době převážně
služba na prodejní ploše, po zaškolení naopak hlavně dohled nad kamerovým systémem. V případě zájmu je
nutné kontaktovat technika zakázky - David Mlejnek, tel.: 736 657 262, a domluvit si schůzku (není trvale
přítomen na zakázce!)

Požadujeme:
Základy práce na PC (ovládání kamerového systému).

Inzerent:
Ověřený uživatel Jan Krejsa | Praha 9 , Praha 9
Telefon: +420 733 164 668
Email: jan.krejsa@bleskservis.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel