Ostraha objektu

Volné pracovní místo: KladnoMísto práce:Kladno, Kladno
Volné pracovní místo: Ostraha objektu - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Ostraha objektu - KladnoPlat:neuvedeno
Kontaktní email na pozici: Ostraha objektuEmail:asistentka@sbs-security.eu
Kontaktní telefon na pozici: Ostraha objektuTelefon:739453050
Další údaje o pozici: Ostraha objektuDalší údaje:Lucie Šefčíková

Popis pracovní pozice:
Bezpečnostní agentura přijme muže a ženy i částečné invalidní důchodce na ostrahu objektu. Práce v
uniformě, denní a noční směny. Pracovní doba 12 hodin.
Nástup možný ihned.
Náborový příspěvek až 20.000 Kč
Příspěvek na dopravu až 1.000 Kč

Požadujeme:
Čistý trestní rejstřík, certifikát profesní způsobilosti výhodou.

Nabízíme:

Inzerent:
Ověřený uživatel Lucie Šefčíková | Kladno , Kladno
Telefon: 739453050
Email: asistentka@sbs-security.eu

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel