pracovník ostrahy v Brně

Inzerát č: P10076 | Vloženo: 08.03.2024 | Poslední aktualizace: 14.03.2024 14:08:18
Aaron guard s.r.o.- nabídka práce pracovník ostrahy v BrněFirma:Aaron guard s.r.o.
Volné pracovní místo: Brno - městoMísto práce:Brno, Brno - město
Volné pracovní místo: pracovník ostrahy v Brně - nabídka práce BrigádaPracovní poměr:Brigáda
Mzda: pracovník ostrahy v Brně - Brno - městoPlat:120,- Kč/hod
Kontaktní email na pozici: pracovník ostrahy v BrněEmail:asistentka@aaronguard.cz
Kontaktní telefon na pozici: pracovník ostrahy v BrněTelefon:773 290 100
Další údaje o pozici: pracovník ostrahy v BrněDalší údaje:Skrovný Josef

Popis pracovní pozice:
Bezpečnostní agentura nabízí volné pracovní pozice strážných pro obchodní jednotky s v Brně . Náplní
práce jsou pochůzky po obchodní jednotce, obsluha kamerového systému, hlídání pokladní zóny.

Požadujeme:
• čistý výpis rejstříku trestů
• solidní a vstřícné jednání
• spolehlivost
• plnění pracovních povinností
• certifikát strážného výhodou

Nabízíme:
• hodinová mzda 120,- Kč/hod
• výstroj
• korektní jednání ze strany firmy
• možnost získání certifikátu strážný
• při mimořádných pracovních výsledcích odměny
• možnost vyplácení záloh na mzdu

Odpovedět na inzerát:

Text dotazu:
Vaše jméno:
Telefon:
Hlavní město ČR? *
Zaslat kopii

Inzerent:
Ověřený uživatel Petra Havelková | Celá ČR , Praha
Telefon: 604176183
Email: asistentka@aaronguard.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel