Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Bankovnictví » Inzerát Id P8785

Finanční specialista

OK POINT- nabídka práce Finanční specialistaFirma:OK POINT
Volné pracovní místo: BenešovMísto práce:Benešov, Benešov
Volné pracovní místo: Finanční specialista - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Finanční specialista - BenešovPlat:40 000,-
Kontaktní email na pozici: Finanční specialistaEmail:jaroslav.laur@bcas.cz
Kontaktní telefon na pozici: Finanční specialistaTelefon:602615065
Další údaje o pozici: Finanční specialistaDalší údaje:www.okpointy.cz

Popis pracovní pozice:
Chcete pomáhat lidem k dosažení finanční nezávislosti? Staňte se součástí špičkového a sehraného týmu.
Budete připravovat klientům finanční plány a navrhovat vhodné možnosti řešení jejich potřeb. A nebojte se, k
dispozici vám bude analytická, právní, administrativní, IT i marketingová podpora z centrály. Chybějící praxe
nám nevadí, všechno potřebné vás rádi naučíme.

Požadujeme:
Vysoké pracovní nasazení a komunikativnost.
Pozitivní energii, chuť pracovat a učit se novým věcem.
Středoškolské vzdělání nejen ekonomického směru.
Znalost práce na PC.

Nabízíme:
Stabilní místo v prosperující firmě, která patří mezi největší české společnosti v oboru.
Možnost osobního rozvoje a prostor pro přinášení nových inovativních nápadů.
Neomezené možnosti seberealizace a výdělku.
Práce v prémiovém prostředí pobočky OK POINT, možnost home office.
Tým profesionálních kolegů, týmových hráčů, kteří pomohou v začátku.

Inzerent:
Ověřený uživatel Jaroslav | Benešov , Kunice
Telefon: 602615065
Email: jaroslav.laur@bcas.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel