Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Bankovnictví » Inzerát Id P7959

Telefonní operátor - dealer / Zlín

Devizová burza a.s.- nabídka práce Telefonní operátor - dealer / ZlínFirma:Devizová burza a.s.
Volné pracovní místo: ZlínMísto práce:Zlín, Zlín
Volné pracovní místo: Telefonní operátor - dealer / Zlín - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Telefonní operátor - dealer / Zlín - ZlínPlat:30 000,-
Kontaktní email na pozici: Telefonní operátor - dealer / ZlínEmail:lukas.hartl@devizovaburza.cz
Kontaktní telefon na pozici: Telefonní operátor - dealer / ZlínTelefon:+420 222 267 411

Popis pracovní pozice:
Devizová burza a.s. je mladá dynamická společnost působící pod regulatorním dohledem ČNB, která se zaměřuje
na devizové konverze a zahraniční platby. Do týmu hledáme posilu, někoho, kdo se do práce těší a je ochoten se
stále rozvíjet.

Požadujeme:
Pozice je vhodná pro každého, kdo rád komunikuje s klienty a umí se i do telefonu usmívat. Výhodou je základní
znalost devizového trhu, cizích měn a jednotlivých produktů.

Nabízíme:
Zajímavou práci s možností dalšího profesního rozvoje v mladém a pohodovém kolektivu
- Práci na plný pracovní úvazek
- 25 dnů dovolené
- Příspěvek na penzijní připojištění
- Příspěvek na stravné
- Bonusy za výkon

Inzerent:
Ověřený uživatel Lukáš Hartl | Zlín , Zlín
Telefon: 732882654
Email: lukas.hartl@devizovaburza.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel