Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Bankovnictví » Inzerát Id P4558

Asistent/ka obchodního oddělení

Inzerát č: P4558 | Vloženo: 06.12.2018 | Poslední aktualizace: 06.12.2018 15:04:05
Famiro Consult s.r.o.- nabídka práce Asistent/ka obchodního odděleníFirma:Famiro Consult s.r.o.
Volné pracovní místo: Praha 4Místo práce:Na Hřebenech II, 1718/8, Praha 4
Volné pracovní místo: Asistent/ka obchodního oddělení - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Asistent/ka obchodního oddělení - Praha 4Plat:20 000,- až 40 000,-
Kontaktní email na pozici: Asistent/ka obchodního odděleníEmail:eliska.langrova@nelsonmarkets.cz
Kontaktní telefon na pozici: Asistent/ka obchodního odděleníTelefon:+421 727 923 881
Další údaje o pozici: Asistent/ka obchodního odděleníDalší údaje:Eliška Langrová

Popis pracovní pozice:
-telefonická, emailová i osobní komunikace s klientem
-péče o stávající i nové klienty
-vedení schůzek v sídle společnosti
-příprava podkladů ke smlouvám
-rozšiřování klientského portfolia

Požadujeme:
-středoškolské vzdělání nebo SOU
-aktivní přístup k práci, ochotu k vlastnímu rozvoji v rámci firmy
-samostatnost, odpovědnost, spolehlivost
-znalost práce na PC na úrovni běžného uživatele
-schopnost rychlé reakce a velmi dobré komunikace

Nabízíme:
-zázemí stabilní společnosti
-na začátku spolupráce Vám vše potřebné vysvětlí a ukáží zkušenější kolegové
-občerstvení na pracovišti
-přátelský pracovní tým kolegů a nadřízených
-možnost seberealizace a uplatnění nápadů a nových řešení
-velmi zajímavé mzdové ohodnocení (fixní mzda+bonusy)
-možnost výrazného osobního i profesního rozvoje
-práci v moderní kanceláři na Praze 4 v blízkosti OC Arkády
-průměrnou mzdu po zaškolení 35 000,-
-nástup dle Vašich časových možností (ihned/dle dohody)

Inzerent:
Ověřený uživatel Eliška Langrová | Praha 4 , Praha 4
Telefon: 727923881
Email: ela.langrova@gmail.com