Lisař/ka pryžového těsnění s nástupy ihned! Slavičín

Volné pracovní místo: ZlínMísto práce:Zlín, Zlín
Volné pracovní místo: Lisař/ka pryžového těsnění s nástupy ihned! Slavičín - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Lisař/ka pryžového těsnění s nástupy ihned! Slavičín - ZlínPlat:20000-25000
Kontaktní email na pozici: Lisař/ka pryžového těsnění s nástupy ihned! SlavičínEmail:thurnerova@123-prace.cz
Kontaktní telefon na pozici: Lisař/ka pryžového těsnění s nástupy ihned! SlavičínTelefon:+420720022037

Popis pracovní pozice:
Jedná se o obsluhu lisů na pryž, fyzicky nenáročná práce v nové výrobní hale.

Požadujeme:
- Zručnost, spolehlivost, chuť pracovat
- Praxe není podmínkou, zaučíme
- Ochotu pracovat ve třísměnném provozu po-pá/7,5.h. směny s volnými víkendy

Nabízíme:
- týdenní zálohy
- přátelský kolektiv
- možnost ubytování
- dotované stravování
- možnost přesčasů
- MHD přímo u firmy
- zajímavé platové ohodnocení
- bonusy
- podpora koordinátorky

Inzerent:
Ověřený uživatel Lucie Cyprichová | Olomouc , Praha 1
Telefon: +420739377039
Email: cv@123-prace.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel