Prodejce vozů Škoda

Auto - Poly, spol. s. r.o.- nabídka práce Prodejce vozů ŠkodaFirma:Auto - Poly, spol. s. r.o.
Volné pracovní místo: PříbramMísto práce:Příbram, Příbram
Volné pracovní místo: Prodejce vozů Škoda - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Prodejce vozů Škoda - PříbramPlat:25.000 až 45.000,-
Kontaktní email na pozici: Prodejce vozů ŠkodaEmail:jbroz@auto-poly.cz
Kontaktní telefon na pozici: Prodejce vozů ŠkodaTelefon:+420724557261

Popis pracovní pozice:
Jednání se zákazníky a výrobcem, Administrativní práce spojená s prodejem vozu včetně nabídek a uzavírání
financování a pojištění vozu.

Požadujeme:
SŠ vzdělání s maturitou, ŘP sk. B, administrativní preciznost, dobré komunikační schopnosti, loajalitu a
flexibilitu. AJ/NJ výhodou. Reprezentativní vystupování.

Nabízíme:
Příjemné pracovní prostředí ve stabilní společnosti, zajímavé finanční ohodnocení. Zaměstnanecké
benefity.
Pracovní poměr na dobu neurčitou.

Inzerent:
Ověřený uživatel Jiří Brož | Příbram , Příbram IX
Telefon: +420724557261
Email: jbroz@auto-poly.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel