Servisní poradce Škoda - Specialista oprav po nehodách

Inzerát č: P7595 | Vloženo: 19.04.2021 | Poslední aktualizace: 19.04.2021 10:41:26
Auto - Poly, spol. s. r.o.- nabídka práce Servisní poradce Škoda - Specialista oprav po nehodáchFirma:Auto - Poly, spol. s. r.o.
Volné pracovní místo: PříbramMísto práce:Příbram, Příbram
Volné pracovní místo: Servisní poradce Škoda - Specialista oprav po nehodách - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Servisní poradce Škoda - Specialista oprav po nehodách - PříbramPlat:30.000 - 35.000,-
Kontaktní email na pozici: Servisní poradce Škoda - Specialista oprav po nehodáchEmail:jbroz@auto-poly.cz
Kontaktní telefon na pozici: Servisní poradce Škoda - Specialista oprav po nehodáchTelefon:+420724557261

Popis pracovní pozice:
Autorizovaný servis Škoda a VW hledá do svého týmu kandidáta na pozici servisní poradce - specialista oprav po
nehodách. Hlavní náplní této pozice je jednání se zákazníky a administrativní řešení pojistných
událostí. Jednání s pojišťovnami.

Požadujeme:
Požadujeme dobré komunikační schopnosti, administrativní preciznost zodpovědnost, flexibilitu a obchodní
myšlení. ŘP sk. B.

Nabízíme:
Zaměstnanecké benefity
Příjemné pracovní prostření autorizovaného servisu Škoda a VW
Zaměstnanecký poměr na dobu neurčitou.
Motivační prvky mzdy

Inzerent:
Ověřený uživatel Jiří Brož | Příbram , Příbram IX
Telefon: +420724557261
Email: jbroz@auto-poly.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel