Brusič - automotiv, 110 Kč/hod + příplatky

Volné pracovní místo: Mladá BoleslavMísto práce:Mladá Boleslav
Volné pracovní místo: Brusič - automotiv, 110 Kč/hod + příplatky - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Brusič - automotiv, 110 Kč/hod + příplatky - Mladá BoleslavPlat:110-180 Kč/hod
Kontaktní email na pozici: Brusič - automotiv, 110 Kč/hod + příplatkyEmail:janakova@decp.eu

Popis pracovní pozice:
Informace o pracovním místě
Aktuálně obsazujeme pozici: Brusič

Náplň práce:

- matování a broušení dílů - od nejmenších dílů až po nárazníky apod.

Místo výkonu:

- Suchá brusírna v automobilovém průmyslu

- Mladá Boleslav a okolí (případné svozy nebo ubytování zajištěné)

Požadujeme:
- dobrý zdravotní stav

- chuť pracovat

- spolehlivost a dochvilnost

Nabízíme:
- Práce ve 3 směnném provozu ( ranní , odpolední, noční )
- mzdu 110 Kč/hod + příplatky - za směnnost, svátky a víkendy

Inzerent:
Ověřený uživatel |

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel