Expedient/skladník - práce na HPP, svozy zajištění, možnost

Volné pracovní místo: Mladá BoleslavMísto práce:Mladá Boleslav, Mladá Boleslav
Volné pracovní místo: Expedient/skladník - práce na HPP, svozy zajištění, možnost - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Expedient/skladník - práce na HPP, svozy zajištění, možnost - Mladá BoleslavPlat:19560 - 25850 Kč/měsíc
Kontaktní email na pozici: Expedient/skladník - práce na HPP, svozy zajištění, možnostEmail:janakova@decp.eu

Popis pracovní pozice:
Informace o pracovním místě

- Expedice výrobků včetně přípravy a odchozí kontroly

- Obsluha vysokozdvižných vozíků a elektrických manipulačních vozíků - školení zajistíme

Požadujeme:
Očekáváme od vás pečlivost, spolehlivost a dochvilnost. Zkušenost s obsluhou VZV výhodou, nikoli podmínkou.

Požadované vzdělání: nižší střední vzdělání, nižší střední odborné vzdělání, střední odborné
vzdělání s výučním listem

Nabízíme:
-možnost nárůstu mzdy po zkušební době + osobní ohodnocení dle podávaných výkonů + bonus za splněný
pracovní fond

-zajímavé zaměstnání v mezinárodní společnosti, která je světovým leaderem ve svém oboru

-přátelské a férové pracovní prostředí

- širokou škálu benefitů - stravování na pracovišti zcela zdarma, roční bonus, letní bonus, sick days,
dovolená nad rámec zákoníku práce, vitamínové balíčky

Pracovní poměr: HPP na dobu určitou, HPP na dobu neurčitou

Mzda: 19 560,- - 25 850,-

Ověřený uživatel NARA manpower agency s.r.o. | Celá ČR , Praha 7 Holešovice
Telefon: +420 739 220 120
Email: janakova@decp.eu

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel