Operátor výroby

Práce Liberec s.r.o.- nabídka práce Operátor výrobyFirma:Práce Liberec s.r.o.
Volné pracovní místo: LiberecMísto práce:Liberec, Liberec
Volné pracovní místo: Operátor výroby - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Operátor výroby - LiberecPlat:120-145,-/hod
Kontaktní email na pozici: Operátor výrobyEmail:prace@prali.cz
Kontaktní telefon na pozici: Operátor výrobyTelefon:775355246
Další údaje o pozici: Operátor výrobyDalší údaje:800 23 22 23

Popis pracovní pozice:
Nabízíme volná místa na pozici operátor výroby v automobilovém průmyslu.
Jednoduchá obsluha výrobních strojů, manipulace s výrobky, kontrola a výstupní kontrola, pomocné a manipulační
práce

Požadujeme:
Dobrý zdravotní stav
Dobrý zrak
Plnoletost
Manuální zručnost
Spolehlivost

Nabízíme:
3směnný nebo 12-ti hod provoz, týdenní zálohy, možnost přestupu na HPP, zapůjčení pracovního oděvu,
zajištění vstupní lékařské prohlídky

Inzerent:
Ověřený uživatel Bělohlávek Tomáš | Liberec , Liberec
Telefon: 775 355 246
Email: prace@prali.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel