Operátorka výroby EBG plastics

EBG plastics CZ s.r.o.- nabídka práce Operátorka výroby EBG plasticsFirma:EBG plastics CZ s.r.o.
Volné pracovní místo: Moravskoslezský krajMísto práce:Ostrava Přívoz, ul. Slovenská 1143/1B, Moravskoslezský kraj
Volné pracovní místo: Operátorka výroby EBG plastics - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Operátorka výroby EBG plastics - Moravskoslezský krajPlat:až 113Kč/hod + příplatky
Kontaktní email na pozici: Operátorka výroby EBG plasticsEmail:info@ebg-plastics.cz
Kontaktní telefon na pozici: Operátorka výroby EBG plasticsTelefon:+420595131611

Popis pracovní pozice:
Výrobní společnost EBG plastics CZ, působící v oblasti automotiv, se sídlem na adrese: Ostrava,ul.Slovenská 1143
přijme operátorky výrobních linek(HPP, 3sm.provoz).
Jedná se o obsluhu výrobního stroje-vstřikolisu, odebírání plastových výlisků, vkládání kovových
zálisků, opracování dílů, třízení, vážení, vizuální kontrola, ukládání, obsluha montážních linech
aj.
Nástup ihned -jsme přímý zaměstnavatel. Práce je vhodná zejména pro ženy. Prosím životopis/volejte
7:30-14:30hod.(mimo pátek)

Požadujeme:
zodpovědnost, zdravotní způsobilost, zručnost, ochotu pracovat ve směnném provozu. praxe v obsluze výrobního
stroje výhodou.

Nabízíme:
stabilní zaměstnání, dotované obědy nebo stravenky, až 1000Kč za docházkovou aktivitu/měs, příspěvek na
Multisport kartu, příspěvek na penzijní nebo životní pojištění (po 2 letech trvání pracovního poměru)

Inzerent:
Ověřený uživatel Klára Guřanová | Ostrava , Ostrava
Telefon: 595131611
Email: kguranova@ebg-plastics.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel