MECHANIK DOPRAVY

PETROMSTAVBY, a.s.- nabídka práce MECHANIK DOPRAVYFirma:PETROMSTAVBY, a.s.
Volné pracovní místo: ChomutovMísto práce:Kadaň, Chomutov
Volné pracovní místo: MECHANIK DOPRAVY - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: MECHANIK DOPRAVY - ChomutovPlat:neuvedeno
Kontaktní email na pozici: MECHANIK DOPRAVYEmail:volakova.puskacova@petromstavby.cz
Kontaktní telefon na pozici: MECHANIK DOPRAVYTelefon:+420 775 165 504

Popis pracovní pozice:
Zavedená stavební společnost přijme mechanika na opravy osobních i nákladních vozidel se znalostí výměny
pneumatik a mechanických prací.

Požadujeme:
Požadujeme ŘP sk. C, zodpovědný přístup k práci, samostatnost a spolehlivost. Vyučení v oboru automechanik
výhodou.

Nabízíme:
Nabízíme stabilní práci v jednosměnném provozu od 7:00 do 15:30 hodin a příspěvek na stravování (stravenky).
Nástup možný ihned, pracoviště Kadaň.

Inzerent:
Ověřený uživatel PETROM STAVBY, a.s. | Chomutov , Kadaň
Telefon: +420 606 954 575
Email: volakova.puskacova@petromstavby.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel