Řidič kamionu

DJtransport s.r.o.- nabídka práce Řidič kamionuFirma:DJtransport s.r.o.
Volné pracovní místo: SvitavyMísto práce:Radiměř, Svitavy
Volné pracovní místo: Řidič kamionu - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Řidič kamionu - SvitavyPlat:po telefonu
Kontaktní email na pozici: Řidič kamionuEmail:djtransport@seznam.cz
Kontaktní telefon na pozici: Řidič kamionuTelefon:606516570
Další údaje o pozici: Řidič kamionuDalší údaje:Josef Hasoň

Popis pracovní pozice:
Přijmeme řidiče kamionu. Řidičák skupiny C+E podmínkou. Jezdí se pouze po ČR. Možnost být každý den doma.
Zaměstnání na HPP, DPP nebo i brigádně. Nástup možný ihned. Platové podmínky sdělím po telefonu. Více
informací na tel: 606 516 570

Požadujeme:
Řidičák skupiny C+E ,spolehlivost,

Nabízíme:
Zajímavé platové ohodnocení
možnost být každý den doma

Inzerent:
Ověřený uživatel Natálie Nečesánková | Svitavy , Radiměř
Telefon: 777221480
Email: natalienecesankova@seznam.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel