Operátor výroby -Mladá Boleslav

WORK PRO A.S.- nabídka práce Operátor výroby -Mladá BoleslavFirma:WORK PRO A.S.
Volné pracovní místo: Mladá BoleslavMísto práce:Mladá Boleslav, Mladá Boleslav
Volné pracovní místo: Operátor výroby -Mladá Boleslav - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Operátor výroby -Mladá Boleslav - Mladá BoleslavPlat:120 KČ /hod
Kontaktní email na pozici: Operátor výroby -Mladá BoleslavEmail:michaela.novakova@workpro.cz
Kontaktní telefon na pozici: Operátor výroby -Mladá BoleslavTelefon:603323810

Popis pracovní pozice:
práce na lince . různé pracovní pozice

Požadujeme:
samostatnost
spolehlivost
ochotu učit se novým věcem a dále se rozvíjet v profesním životě

Nabízíme:
práce na 3 směnný provoz - ranni , noční , odpolední
mzda - 120 kč/hod.
možnost ubytování v blízkosti pracoviště - 135 kč/noc
týdenní zálohy
svoz zajištěn ZDARMA

Ověřený uživatel michaela Work | Mladá Boleslav , Mladá Boleslav
Telefon: 603323810
Email: michaela.novakova@workpro.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel