Prodejce náhradních dílů v oblasti Auto Moto (Vrchlabí)

LKQ CZ a.s.- nabídka práce Prodejce náhradních dílů v oblasti Auto Moto (Vrchlabí)Firma:LKQ CZ a.s.
Volné pracovní místo: TrutnovMísto práce:Vrchlabí, Trutnov
Volné pracovní místo: Prodejce náhradních dílů v oblasti Auto Moto (Vrchlabí) - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Prodejce náhradních dílů v oblasti Auto Moto (Vrchlabí) - TrutnovPlat:22 000,-
Kontaktní email na pozici: Prodejce náhradních dílů v oblasti Auto Moto (Vrchlabí)Email:katerina.prasilova@lkq.cz

Popis pracovní pozice:
Jste komunikativní člověk? Láká Vás oblast auto-moto? Máte již předchozí zkušenosti s prodej?

Pak jste ten pro nás ten pravý kandidát, který nám pomůže udržet AUTA V POHYBU!!!

VAŠE HLAVNÍ PRACOVNÍ NÁPLŇ BUDE:

- aktivně se věnovat našim zákazníkům na prodejně Auto Kelly a poskytovat jim poradenství
- částečné vyřizování objednávek od volajících zákazníků
- pokud bude potřeba, vyřizovat reklamace
- pečovat o to, aby naše prodejna "pěkně vypadala

Požadujeme:
- starost o zákazníky je pro Vás prvořadá a s nadšením se učíte novinkám
- oblast auto - moto je pro Vás zajímavá
- máte příjemné vystupování, prodejní talent a alespoň částečné zkušenosti z prodeje
- řidičský průkaz sk. B (kvůli záskoku za kolegy řidiče)
- jste technicky zdatní a učenliví - počítač ovládáte alespoň na uživatelské úrovni (ohledně interních
systémů Vás zaškolíme)

Nabízíme:
- příspěvek na stravování formou stravenek
- zvýhodněné ceny na zaměstnanecké nákupy
- 5 dnů bonusového volna ročně navíc k dovolené
- možnost kariérního růstu a neustálého zlepšování
- příjemné pracovní prostředí a skvělý kolektiv, který Vám ve všem rád pomůže
- práci ve stabilní společnosti pro jedničku na trhu v oboru Auto-moto - náhradních dílů
- a další balíček benefitů - zvýhodněné ceny za drogistické zboží, zvýhodněné volání, MultiSport
karta, procentuální slevy na cestování a kulturu, firemní akce (sportovní dny, beer fest, vánoční večírek),
odměna za doporučení nového kolegy, příspěvek na penzijní připojištění, nové pracovní oblečení každého
½ roku...

Inzerent:
Ověřený uživatel Kateřina Prášilová | Celá ČR , Praha 9
Telefon: +420 725 579 422
Email: katerina.prasilova@lkq.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel