Automechanik, Praha východ, Hrusice

Autoservis Petr Tesařík- nabídka práce Automechanik, Praha východ, HrusiceFirma:Autoservis Petr Tesařík
Volné pracovní místo: Praha-východMísto práce:Hrusice Senohraby, Praha-východ
Volné pracovní místo: Automechanik, Praha východ, Hrusice - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Automechanik, Praha východ, Hrusice - Praha-východPlat:25000-45000 Kč/měsíc
Kontaktní email na pozici: Automechanik, Praha východ, HrusiceEmail:info@servistesarik.cz
Kontaktní telefon na pozici: Automechanik, Praha východ, HrusiceTelefon:+420777257126
Další údaje o pozici: Automechanik, Praha východ, HrusiceDalší údaje:www.auto-pneu-servis.cz

Popis pracovní pozice:
Hledáme posilu, budete se starat o všechny servisní prohlídky a opravy známých zajetých modelů Volkswagen,
Škoda, Seat, Audi, Mercedes, BMW atd. Pojďte s námi rozvíjet zaběhlý a rostoucí rodinný autoservis Tesařík
(www.auto-pneu-servis.cz) v Hrusicích na Praze východ. Spolupracovat budete s mechaniky a techniky s mnohaletými
zkušenostmi s opravami vozů. Požadujeme vyučení v oboru, praxi v servisu výhodou, vyrovnanost, samostatnost a
pečlivost. Nabízíme nadstandardní odměnu, hlavní pracovní poměr a férový přístup. Kontakt: Petr Tesařík,
777257126, info@servistesarik.cz

Požadujeme:
vyučení v oboru
praxe v servisu výhodou
vyrovnanost, samostatnost a pečlivost
týmový hráč
řidičské oprávnění skupiny B
trestní bezúhonnost

Nabízíme:
práce na hlavní pracovní poměr
velmi dobré platové ohodnocení
systém pravidelného kvalifikovaného školení, certifikace
zázemí stabilní firmy (20 let na trhu)

Inzerent:
Ověřený uživatel Petr Tesařík | Benešov , Hrusice Senohraby
Telefon: 777257126
Email: info@servistesarik.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel